Referencie od pacientov

Vážení pacienti, referencie od vás privítame na našom emaily. 

Napíšte nám referenciu

18.6.2019

Vážený pán doktor Ahmadzada, vážený pán doktor Trizma 

 Krčná chrbtica je môj problém už niekoľko rokov, avšak keď som dostala veľmi silné bolesti, ktoré trvali cca dva týždne /bez analgetík som nevedela existovať/ pretože bolesti boli neskutočne silné, že ma to vyradilo z normálneho života. Moja pani doktorka H. mi doporučila, ešte pred riešením operáciou , obrátiť sa na Vašu ambulanciu.
Ďakujem Vám všetkým za príkladný a milý prístup a perfektnú energiu, ktorú pacientom rozdávate....
Odišla som od Vás po zákroku plná očakávania čo bude ďalej...Nastúpla som na rehabilitačnú liečbu, cvičenia McKenzie a možem povedať, že nie že by problémy prestali úplne, ale už desať dní som bez analgetík, čo je pre mňa úžasný úspech ...
Dnes som rehabilitačnú liečbu ukončila, ale s cvičiteľkou McKenzie zostávam v kontakte /Naučila ma vstávať z postele, zohýňať sa, sedieť a cvičiť /
Čo sa týka toho mojho druhého problému - výrastky do pažeráka, uvidíme, pokial s tým dokážem existovať, vydržím, ak nie tak pojdem na operáciu.
Ale verím, že platničky ste mi pomohli zachrániť a operácia nebude nutná.
 
Este raz Vám pán doktor Ahmadzada aj Vášmu kolektívu zo srdca ďakujem!
Prajem krásny deň , leto a veľa úspechov v práci a aj v súkromí...
 A.

Štvrtok, 17 Január 2019 23:00

Dobry den pan doktor,
Bol som u Vas na ozone v decembri 2018. Mam sa o 70% lepsie, momentalne uzivam len revitanerv, reparil, ide o vitaminy a gabapentin.
Dakujem za vasu pomoc a pristup.
S pozdravom M.

 

Sobota, 12 Január 2019 23:00

Dobry den vazeny pan doktor,

bol som u Vas na aplikaciu ozonu. Mam sa ovela lepsie. Dakujem za Vasu pomoc a pristup.

S pozdravom, M.

 

 

Utorok, 16 Október 2018 23:00

Dobrý deň. Vážený pán doktor,

začiatkom októbra som u Vás absolvovala ozonoterapiu L5/S1a zároveň ste mi aplikovali plazmu.

Dnes, po 2 týždňoch, môžem konštatovať, že bolesti ustúpili, niekedy v malej forme sa objavujú pri dlhšom chodení alebo sedení.

Ďakujem Vám za perfektne odvedený výkon a prajem veľa spokojných pacientov.

Prajem všetko dobré.

S úctou,

E.

 

Utorok, 09 Október 2018 23:00

Vážený pán doktor,

ďakujem za pomoc s bolesťou chrbtice. Aj som cvičil, ako ste spomínali, a pomohlo. Neľutujem, že som cestoval až z Bratislavy

S úctou k vašej práci,

O.

 

Nedeľa, 30 September 2018 23:00

Mili tim ambulancie ozonoterapie,

dakujem vam za vsetko. Skvely pristup, odbornost, ochotu a profesionalitu. Ostatni by sa od vas mali ucit. Som rada, ze som vas nasla. Terapia mi pomohla a bolesti ustupili.

Prajem vsetko dobre,

Z.

 

Streda, 12 September 2018 23:00

Skvelý tím v Dolnom Kubíne,

ďakujem za pomoc, ozonoterapia ukázala výsledky. Strašná bolesť chrbta sa veľmi zmenšila. Dokážem fungovať skoro normálne.

Prajem krásny deň

J. z Trebišova

 

 

Streda, 29 August 2018 23:00

Dobrý deň pán doktor Azim,

Keďže som mala problém s herniou disku, navštívila som vaše odborné pracovisko. Ozonoterapiu v Dolnom Kubíne mi odporučil sused. Po aplikácii ozónu, plazmy a kolagénu sa mi polepšilo. Týmto sa Vám chcem poďakovať a aj celému vášmu tímu. Ľudský prístup a odborný prístup na vysokej úrovni.

Z. z Prešova

 

Nedeľa, 08 Júl 2018 23:00

Dobrý deň,

som druhý krát po aplikácii ozonu, cítim sa omnoho lepšie ako po prvom ozone. Cvičím aj mckenzie cviky. Ďakujem veľmi pekne, že ste mi pomohli zbaviť sa bolesti.

G.

 

 

Štvrtok, 14 Jún 2018 23:00

Dobrý deň

v máji som u Vás absolvovala ozón + plazmu + kolagén (problém s herniou disku L5/S1).

Rada by som sa poďakovala za pomoc – výrazne mi ustúpili bolesti / tŕpnutie oboch nôh a došlo aj k určitému zníženiu bolestivosti v krížoch.

Vďaka Vám som mohla už bez analgetík absolvovať niekoľko náročných viac-denných služobných ciest.

Prajem Vám čo najviac úspešných zákrokov = spokojných pacientov.

S pozdravom, Z.


 

Utorok, 15 Máj 2018 23:00

Dobrý deň,  

cca pred 2 týždňami som bola u Vás na ozónovej terapií a píšem Vám, ako sa mi vlastne darí. Bolesti už nejdú do nohy, ale chrbát bolí stále i keď o niečo menej. Odporučili by ste mi opätovné absolvovanie terapie v prípade, že by bolesti aj po istom čase a cvičení cvikov McKenzie neustúpili?  

P.S.: Ešte sa Vám všetkým chcem poďakovať za Váš prístup, pekné vysvetlenie a aj za Vašu trpezlivosť so mnou pri výkone :)  

S pozdravom D.

 

Streda, 09 Máj 2018 23:00

Dobry den,

v aprili 2018 som bol u Vas na ozonoterapii, chceli ste vediet po dvoch tyzdnoch vysledok, citim sa omnoho lepsie asi tak o 50 percent. Kedze ste spominali, ze by bolo treba este jednu aplikaciu tak sa objednam u sestricky. Dakujem velmi pekne, ze ste ma zbavili hroznych bolesti.

J.

 

Štvrtok, 05 Apríl 2018 23:00

Dobrý deň.

Som dva týždne po ozone cítim sa omnoho lepšie len ma trochu bolí pravý klb.

Ďakujem, K.

 

 

Utorok, 27 Február 2018 23:00

Dobrý deň,

bol som u Vás ošetrený 14.02.2018. Môj zdravotný stav sa zlepšuje, ale veľmi pomaly, bolesti sa zmenšili cca o 50%, Dúfam, že to bude ešte lepšie. Ďakujem p.doktorovi i celému kolektívu a prajem všetko dobré.

S pozdravom A.

 

 

Sobota, 10 Február 2018 23:00

Dobry den pan doktor,

Dna 25.01.2018 som absolvoval u vas zakrok ozonoterapia+kolagen+plazma. Facetova liecba ACP L3/4, L4/5 bilat.

Momentalne sa citim o dost lepsie ranne vstavanie takmer bez bolesit.Cez den pocitujem miernu bolest obcas.Celkovo by som povedal ze citim zlepsenie urcite o 80% ako pred zakrokom.

Dakujem.

F.

 

 

Štvrtok, 08 Február 2018 23:00

Pán doktor je úžasný človek. Po prvom stretnutí som iba nechápavo pozeral, neveril som, že niekto taký vôbec existuje. Choďte a presvedčte sa. Odporúčam, tak ako odporúčali mojej mame.

Č.

 

Nedeľa, 03 December 2017 23:00

Dobrý večer,

musím priznať, že som bola VEĽMI milo prekvapená. Tak milý prístup som ešte nikdy nezažila.Obaja lekári pristupujú k pacientom,tak ľudsky, že aj keď som tam išla s veľkým strachom,po ich trpezlivom vysvetlení, a profesionálnim zaobchádzaní som ani neverila,keď mi s úsmevom na tvári, oznámil pán doktor, že už je hotovo.Držím palce, nech im toto vydrží, určite by bolo chorým ľahšie, s viacerými lekármi, zo srdcom na pravom mieste.

A.

 

Sobota, 18 November 2017 23:00

Dobrý deň, prajem.  

Požiadali ste ma naposledy, aby som Vám dal vedieť ako sa vodí. Podstúpil som 2 zákroky a mám zúžený miechový kanál. Po prvom zákroku bolesť ustúpila na 70% a po druhom zákroku prišlo do dvoch týždňov k výraznému ústupu bolesti. Aktuálne som už práce schopný. Bolesť úplne nevymizla, avšak rehabilitačné cvičenia pomáhajú bolesť minimalizovať.  

S pozdravom

H.

 

 

Sobota, 04 November 2017 23:00

Dobrý deň pán doktor,

absolvoval som u Vás ozonoterapiu L5/S1, facetovú liečbu ACP, aplikáciu ozónu. Po terapii cítim sa podstatne lepšie. Pokračujem v pravidelnom cvičení SM systemu a teraz absolvujem aj v Hlohovci rehabilitáciu. Chcem sa veľmi pekne poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup a prajem veľa spokojných pacientov.

S pozdravom, P.