Príznaky osteoartrózy
  • bolesť v postihnutom kĺbe
  • bolesť na začiatku pohybu (štartovacia - ustúpi po rozhýbaní sa)
  • pokojové bolesti
  • nočné bolesti
  • ranná stuhnutosť (rýchlo ustúpi do 30 minút). Niekedy môže byť prítomný aj malý výpotok
  • strata pohyblivosti - pri pokročilej osteoartróze
  • nestabilita kĺba - pri pokročilej osteoartróze
  • zníženie funkcie a funkčná nedostatočnosť kĺba - pri pokročilej osteoartróze
Home Referencie

Referencie a výsledky liečby ozonoterapiou

Ozónoterapia je aplikácia medicínského ozónu do blízkosti platničky pod CT alebo  RTG. Je to ambulantný výkon, moderná metoda, ktorý urýchľuje návrat pacienta do bežného života, a v mnohých prípadoch ho zachráni pred operačným zákrokom.

Ozonoterapia je považovaná za efektívnu a bezpečnú terapiu. Vedie k odbúraniu bolesti a je pre ľudí výhodnejšia po finančnej stránke aj po zdravotnej stránke, ako klasická chirurgický operácia, vykonaná na operačnej sále. Prostredníctvom nej sa liečia bolestivé stavy chrbtice, chrbtové platničky alebo bolesti nervov.  Ľudia, ktorí sa oboznámia s touto formou liečby bližšie v teoretickej rovine, pristujú k praktickej liečbe, preto Vám ponúkame možnosť oboznámiť sa s ňou.

Prečítajte si niekoľko výsledkov našej práce:

Dobrý deň,

som druhý krát po aplikácii ozonu, cítim sa omnoho lepšie ako po prvom ozone. Cvičím aj mckenzie cviky. Ďakujem veľmi pekne, že ste mi pomohli zbaviť sa bolesti.

G.

 

Dobrý deň

 

v máji som u Vás absolvovala ozón + plazmu + kolagén (problém s herniou disku L5/S1).

Rada by som sa poďakovala za pomoc – výrazne mi ustúpili bolesti / tŕpnutie oboch nôh a došlo aj k určitému zníženiu bolestivosti v krížoch.

Vďaka Vám som mohla už bez analgetík absolvovať niekoľko náročných viac-denných služobných ciest.

 

Prajem Vám čo najviac úspešných zákrokov = spokojných pacientov.

S pozdravom, Z.

 
Dobrý deň, 
 
cca pred 2 týždňami som bola u Vás na ozónovej terapií a píšem Vám, ako sa mi vlastne darí. Bolesti už nejdú do nohy, ale  chrbát bolí stále i keď o niečo menej. Odporučili by ste mi opätovné absolvovanie terapie v prípade, že by bolesti aj po istom čase a cvičení cvikov McKenzie neustúpili? 
 
P.S.: Ešte sa Vám všetkým chcem poďakovať za Váš prístup, pekné vysvetlenie a aj za Vašu trpezlivosť so mnou pri výkone :) 
 
S pozdravom D.

 

 

Dobry den,

v aprili 2018 som bol u Vas na ozonoterapii, chceli ste vediet po dvoch tyzdnoch vysledok, citim sa omnoho lepsie asi tak o 50 percent. Kedze ste spominali, ze by bolo treba este jednu aplikaciu tak sa objednam u sestricky. Dakujem velmi pekne, ze ste ma zbavili hroznych bolesti.

J.

 

Dobrý deň.

Som dva týždne po ozone cítim sa omnoho lepšie len ma trochu bolí pravý klb.

Ďakujem,  K.

 
Dobrý deň, 
bol som u Vás ošetrený 14.02.2018. Môj zdravotný stav sa zlepšuje, ale veľmi pomaly, bolesti sa zmenšili cca o 50%, Dúfam, že to bude ešte lepšie. Ďakujem p.doktorovi i celému kolektívu a prajem všetko dobré. 
S pozdravom  A.
 

Dobry den pan doktor,

Dna 25.01.2018 som absolvoval u vas zakrok ozonoterapia+kolagen+plazma. Facetova liecba ACP L3/4, L4/5 bilat.

 
Momentalne sa citim o dost lepsie ranne vstavanie takmer bez bolesit.Cez den pocitujem miernu bolest obcas.Celkovo by som povedal ze citim zlepsenie urcite o 80% ako pred zakrokom.
 
Dakujem.
F.
 
Pán doktor je úžasný človek. Po prvom stretnutí som iba nechápavo pozeral, neveril som, že niekto taký vôbec existuje. Choďte a presvedčte sa. Odporúčam, tak ako odporúčali mojej mame.
Č.

 

 

Dobrý večer,

musím priznať, že som bola VEĽMI milo prekvapená. Tak milý prístup som ešte nikdy nezažila.Obaja lekári pristupujú k pacientom,tak ľudsky, že aj keď som tam išla s veľkým strachom,po ich trpezlivom vysvetlení, a profesionálnim zaobchádzaní som ani neverila,keď mi s úsmevom na tvári, oznámil pán doktor, že už je hotovo.Držím palce, nech im toto vydrží, určite by bolo chorým ľahšie, s viacerými lekármi, zo srdcom na pravom mieste.

A.

 
Viac článkov...
Oznam

Nájdete nás na adrese:

Nemocničná 1548/87
026 01 Dolný Kubín

Viď    MAPA

S pozdravom,

MUDr. Azim Ahmadzada

Objednávanie pacientov:

Napíšte nám svoje ťažkosti, záver MRI alebo CT vyšetrenia a my Vás objednáme na výkon pod CT.
 
Objednavka na vykon
Zmeniť jazyk stránky
Dutch  English  French  German  Italian  Polish  Slovak
 
 

Podporte nás na Facebooku