Príznaky osteoartrózy
  • bolesť v postihnutom kĺbe
  • bolesť na začiatku pohybu (štartovacia - ustúpi po rozhýbaní sa)
  • pokojové bolesti
  • nočné bolesti
  • ranná stuhnutosť (rýchlo ustúpi do 30 minút). Niekedy môže byť prítomný aj malý výpotok
  • strata pohyblivosti - pri pokročilej osteoartróze
  • nestabilita kĺba - pri pokročilej osteoartróze
  • zníženie funkcie a funkčná nedostatočnosť kĺba - pri pokročilej osteoartróze
Home Referencie

Referencie a výsledky liečby ozonoterapiou

Ozónoterapia je aplikácia medicínského ozónu do blízkosti platničky pod CT alebo  RTG. Je to ambulantný výkon, moderná metoda, ktorý urýchľuje návrat pacienta do bežného života, a v mnohých prípadoch ho zachráni pred operačným zákrokom.

Ozonoterapia je považovaná za efektívnu a bezpečnú terapiu. Vedie k odbúraniu bolesti a je pre ľudí výhodnejšia po finančnej stránke aj po zdravotnej stránke, ako klasická chirurgický operácia, vykonaná na operačnej sále. Prostredníctvom nej sa liečia bolestivé stavy chrbtice, chrbtové platničky alebo bolesti nervov.  Ľudia, ktorí sa oboznámia s touto formou liečby bližšie v teoretickej rovine, pristujú k praktickej liečbe, preto Vám ponúkame možnosť oboznámiť sa s ňou.

Prečítajte si niekoľko výsledkov našej práce:

Dobrý večer,

musím priznať, že som bola VEĽMI milo prekvapená. Tak milý prístup som ešte nikdy nezažila.Obaja lekári pristupujú k pacientom,tak ľudsky, že aj keď som tam išla s veľkým strachom,po ich trpezlivom vysvetlení, a profesionálnim zaobchádzaní som ani neverila,keď mi s úsmevom na tvári, oznámil pán doktor, že už je hotovo.Držím palce, nech im toto vydrží, určite by bolo chorým ľahšie, s viacerými lekármi, zo srdcom na pravom mieste.

A.

 

Dobrý deň, prajem. 

 
Požiadali ste ma naposledy, aby som Vám dal vedieť ako sa vodí. Podstúpil som 2 zákroky a mám zúžený miechový kanál. Po prvom zákroku bolesť ustúpila na 70% a po druhom zákroku prišlo do dvoch týždňov k výraznému ústupu bolesti. Aktuálne som už práce schopný. Bolesť úplne nevymizla, avšak rehabilitačné cvičenia pomáhajú bolesť minimalizovať. 
 
S pozdravom
H.
 

Dobrý deň pán doktor,

absolvoval som u Vás ozonoterapiu L5/S1, facetovú liečbu ACP, aplikáciu ozónu. Po terapii cítim sa podstatne  lepšie. Pokračujem v pravidelnom cvičení SM systemu a teraz absolvujem aj v Hlohovci rehabilitáciu.  Chcem sa  veľmi pekne poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup a prajem veľa spokojných pacientov.
S pozdravom, P.
 
 

Dobrý deň,

žijem v Plzni a mal som problem z L3 vysunutu platničku o 5.5mm v Česku zomnou nič nerobil nik a pan doktor v Dolnom Kubíne ma dal do late. Len odporúčam iným, vážne.Pekný deň prajem.
 

Vážený pán Mudr. Azim Ahmadzada.

V septembri som navštívila Vašu ambulanciu so silnými bolesťami do ľdk a trpnutím celej nohy. LP/S1 masívna extrúzia disku mediálne s výrazným tlakom na ľdk. Už som bola zmierená s daľšou operáciou, pretože mi žiadna liečba nezaberala. Po objednaní u Vás "o týždeň" som obsolvovala ozonotorepaiu s podaním kolagénu a plazmy. Po zákroku mi bolesť ustúpila takmer okamžite a po 2 týždňoch necítim takmer žiadne bolesti ani tlaky. Chcela by som sa Vám pán Mudr.Azim Ahmadzada veľmi srdečne podakovať ako i celému Vášmu kolektívu, za to, že pomáhate zmierňovať bolesti a utrpenie ľudom, za Váš ľudský prístup a popriať Vám veľa zdravia, veľa pohody, radosti, v osobnom živote, veľa spokojných pacientov. Ak by sa mi zhoršil zdravotný stav, určite Vás budem ihned kontaktovať.

So srdečným pozdravom E., Považská Bystrica

 

Dobrý den 

Prodělal jsem u Vás OZONOTERAPII (th7 a th8)dne 28. 9. 2017. Ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat p. Doktore i celému Vašemu kolektivu. Opravdu se můj stav po dvou letech bolesti zlepšil min o 60 procent a vrátil mne zpět. Budu jen doufat, že tento stav vydrží co nejdéle a třeba po druhé terapii se ještě zlepší. Musím vyzvednout i přístup celého vašeho kolektivu!! Člověk, když jde někam poprvé, má z toho respekt. Vysoce profesionálním přístupem z Vaší strany ze mne opadly obavy a za nedlouho jsem odjížděl, s manželkou po zákroku směr ČR. Byl jsem rád, že si i p. doktoři při zákroku vše několikrát kontrolovali, aby efekt byl co nejlepší. Mohu jen doporučit, což jsem již nejednou udělal. Za vše ještě jednou děkuji a píšu Vám ještě na mail dotaz. Děkuji s pozdravem,

 
R. Český Těšín

 

 

Dobrý deň pán doktor Azim,

Ďakujem za podanie liečby. Bolesti ustúpili. Už som si nemyslela, že pocítim úľavu. Prajem veľa ďalších úspechov s liečbou chronickej bolesti.

K., Banská Bystrica

 

Ďakujem celému kolektívu za pomoc. Lieky mi už nezaberali a ozónová terapia s kolagénom mi zabrala a cítim sa lepšie o 90%. Prídem na ďalšiu aplikáciu. Budem Vás odporúčať, pretože ste mi naozaj pomohli a bolesť chrbtice ustúpila.

P., Košice

 

Dobrý deň ,

dnes sú presne dva týždne od zákroku , ktorý som absolvoval u Vás na klinike a dohodli sme sa na spätnej väzbe. Pár týždňov pred zákrokom som po zlom pohybe ostal v silných bolestiach doslova pripútaný na lôžko, kde som ledva dokázal nájsť polohu ,aby sa bolesť dala vôbec zniesť. Tieto dni šlo naozaj všetko bokom, práca , priateľka , šport, veci ktoré som rád robil a hlavu som mal plnú informacií z internetových portálov o probléme , pre ktorý som naozaj v bolesti prebdel dlhé noci. Mám vysunutú platničku L5-S1 už pár rokov , ale dokázal som s týmito miernymi chronickými bolesťami viesť normálny život a obmedzovali má v podstate len pri športe. Tentokrát som však ostal naozaj v bolestiach pripútaný na lôžko , ktorá mi vyrážala do pravej nohy až po koleno a dokázal som prejsť naozaj len pár metrov. Medikamentózna liečba od môjho neurológa nezaoberala ale úplne vôbec. Tieto bolesti , prebdené noci a množstvo informácií o probléme ma v podstate donútili aby som podstúpil čokoľvek a naozaj som bol už odhodlaný podstúpiť aj operáciu , aby som dokázal zaspať bez bolesti , alebo prejsť na záchod , čo bolo kedysi úplne triviálnou vecou a ľudia čo toto čítajú určite vedia o čom píšem. Rozhodol som sa pre ozonoterapiu s kolagénom a to na Vašej klinike po preštudovaní Vašej internetovej stránky , kde Vám aj ľudia píšu svoje poďakovania. Jedno veľké ĎAKUJEM musím pripojiť aj ja! Naozaj už pár dní po zákroku , ktorý prebehol naozaj rýchlo , profesionálne a skoro bezbolestne som dokázal normálne chodiť. (mna bolelo skutočne len to, že som musel ležať pár minút na bruchu bez pohnutia, keďže som dovtedy ležal akurát v polohe na chrbte). Každým dňom mi bolesti ustupujú a dnes po dvoch týždňoch pociťujem už len mierne bolesti (podobné tým starých chronickým) a mám ešte malé mravčenie v kolene ,ale verím , že čoskoro to bude ešte lepšie. Ešte raz Vám chcem poďakovať za pomoc a odporúčam Vás ,či už osobne ,alebo formou tohto reportu každému ,koho trápi podobný problém , pretože mne ste naozaj pomohli!!! :) Všetko dobré prajem!!!

S úctou k Vašej jedinečnosti R., Žiar nad Hronom.

 
Viac článkov...
Oznam

Nájdete nás na adrese:

Nemocničná 1548/87
026 01 Dolný Kubín

Viď    MAPA

S pozdravom,

MUDr. Azim Ahmadzada

Objednávanie pacientov:

Napíšte nám svoje ťažkosti, záver MRI alebo CT vyšetrenia a my Vás objednáme na výkon pod CT.
 
Objednavka na vykon
Zmeniť jazyk stránky
Dutch  English  French  German  Italian  Polish  Slovak
 
 

Podporte nás na Facebooku