Príznaky osteoartrózy
  • bolesť v postihnutom kĺbe
  • bolesť na začiatku pohybu (štartovacia - ustúpi po rozhýbaní sa)
  • pokojové bolesti
  • nočné bolesti
  • ranná stuhnutosť (rýchlo ustúpi do 30 minút). Niekedy môže byť prítomný aj malý výpotok
  • strata pohyblivosti - pri pokročilej osteoartróze
  • nestabilita kĺba - pri pokročilej osteoartróze
  • zníženie funkcie a funkčná nedostatočnosť kĺba - pri pokročilej osteoartróze
Home Referencie

Referencie a výsledky liečby ozonoterapiou

Ozónoterapia je aplikácia medicínského ozónu do blízkosti platničky pod CT alebo  RTG. Je to ambulantný výkon, moderná metoda, ktorý urýchľuje návrat pacienta do bežného života, a v mnohých prípadoch ho zachráni pred operačným zákrokom.

Ozonoterapia je považovaná za efektívnu a bezpečnú terapiu. Vedie k odbúraniu bolesti a je pre ľudí výhodnejšia po finančnej stránke aj po zdravotnej stránke, ako klasická chirurgický operácia, vykonaná na operačnej sále. Prostredníctvom nej sa liečia bolestivé stavy chrbtice, chrbtové platničky alebo bolesti nervov.  Ľudia, ktorí sa oboznámia s touto formou liečby bližšie v teoretickej rovine, pristujú k praktickej liečbe, preto Vám ponúkame možnosť oboznámiť sa s ňou.

Prečítajte si niekoľko výsledkov našej práce:

Dobrý deň ,

dnes sú presne dva týždne od zákroku , ktorý som absolvoval u Vás na klinike a dohodli sme sa na spätnej väzbe. Pár týždňov pred zákrokom som po zlom pohybe ostal v silných bolestiach doslova pripútaný na lôžko, kde som ledva dokázal nájsť polohu ,aby sa bolesť dala vôbec zniesť. Tieto dni šlo naozaj všetko bokom, práca , priateľka , šport, veci ktoré som rád robil a hlavu som mal plnú informacií z internetových portálov o probléme , pre ktorý som naozaj v bolesti prebdel dlhé noci. Mám vysunutú platničku L5-S1 už pár rokov , ale dokázal som s týmito miernymi chronickými bolesťami viesť normálny život a obmedzovali má v podstate len pri športe. Tentokrát som však ostal naozaj v bolestiach pripútaný na lôžko , ktorá mi vyrážala do pravej nohy až po koleno a dokázal som prejsť naozaj len pár metrov. Medikamentózna liečba od môjho neurológa nezaoberala ale úplne vôbec. Tieto bolesti , prebdené noci a množstvo informácií o probléme ma v podstate donútili aby som podstúpil čokoľvek a naozaj som bol už odhodlaný podstúpiť aj operáciu , aby som dokázal zaspať bez bolesti , alebo prejsť na záchod , čo bolo kedysi úplne triviálnou vecou a ľudia čo toto čítajú určite vedia o čom píšem. Rozhodol som sa pre ozonoterapiu s kolagénom a to na Vašej klinike po preštudovaní Vašej internetovej stránky , kde Vám aj ľudia píšu svoje poďakovania. Jedno veľké ĎAKUJEM musím pripojiť aj ja! Naozaj už pár dní po zákroku , ktorý prebehol naozaj rýchlo , profesionálne a skoro bezbolestne som dokázal normálne chodiť. (mna bolelo skutočne len to, že som musel ležať pár minút na bruchu bez pohnutia, keďže som dovtedy ležal akurát v polohe na chrbte). Každým dňom mi bolesti ustupujú a dnes po dvoch týždňoch pociťujem už len mierne bolesti (podobné tým starých chronickým) a mám ešte malé mravčenie v kolene ,ale verím , že čoskoro to bude ešte lepšie. Ešte raz Vám chcem poďakovať za pomoc a odporúčam Vás ,či už osobne ,alebo formou tohto reportu každému ,koho trápi podobný problém , pretože mne ste naozaj pomohli!!! :) Všetko dobré prajem!!!

S úctou k Vašej jedinečnosti R., Žiar nad Hronom.

 
Dobrý deň, pán doktor, už viac ako 16 rokov sa liečim na chrbticu a Parkinsonovu chorobu. Poškodené platničky mi spôsobujú pri každom pohybe ukrutnú bolesť. Absolvoval som niekoľkokrát oznovú terapiu aj facetovú blokádu, no výsledkom bolo zmiernenie bolesti iba na krátku dobu, z ktorých najdlhšia bola cca 3 mesiace. Keď som sa dozvedel o Vašich liečebných metódach, kde podávate do oblasti poškodenej chrbtice ozón, kolagén aj plazmu, neváhal som ani chvíľu a objednal som sa telefonicky do Vašej ambulancie chronickej bolesti. Už o týždeň som cestoval do Dolného Kubína aby som podstúpil takúto liečbu. .Po absolvovaní zákroku ktorý bol takmer bezbolestný, som si v kľude poležal na lôžku a po tomto oddychu som sa vrátil domov, kde som už netrpezlivo čakal na výsledok terapie. Na druhý deň som ešte necítil nijakú zmenu, ale už na tretí deň ráno som z postele vstával tak ako kedysi pred mnohými rokmi, po bolesti nebolo ani stopy. Aj cez deň cítim, že bolesti sú teraz omnoho menšie a môžem sa pohybovať už aj bez pomoci barlí, čo som doteraz nemohol. Za to Vám veľmi pekne ďakujem a želám si, aby mi tento stav vydržal čo najdlhšie. Vám pán doktor želám aby ste mali mnoho spokojných pacientov a aby ste ešte dlho mohli prinášať úľavu od bolesti ľuďom ktorí to potrebujú. Ešte raz ďakujem. J.
 
Dobrý deň, bola som u Vás na zákroku v marci 2017 s veľmi silnými bolesťami chrbtice z dôvodu vysunutia platničky L5 a S1. Bolesti boli tak silné že cesta z môjho mesta ku Vám bola pre mňa veľmi náročná . Môj stav bol pred ozónoterapiou taký, že som už nemohla sama stáť na nohách a tŕplo mi celé telo. Bolesti mi udierali do celej ľavej nohy až tak že mi tŕpli prsty na nohách. Vašou pomocou sa môj stav veľmi výrazne zlepšil a mohla som začať na druhý deň plnohodnotne fungovať v bežnom živote. Aplikácia ozónu prebehla veľmi rýchlo. Váš personál sa mi venoval a veľmi mi pomohol či už podaním analgetík od bolesti pred zákrokom. Ale aj počas zákroku. Všetko mi bolo vysvetlene a pán doktor MUDr. Azim Ahmadzada presne reagoval na moje podnety a snažil sa mi nespôsobovať ďalšiu bolesť. Veľmi Vám ďakujem za pomoc a liečbu mojich ťažkostí ktoré sa zatiaľ vytratili s môjho životu. Ďakujem Vám ešte raz s pozdravom M.
 
Vážený pán doktor a celý kolektív!
Touto cestou sa chcem zo srdca poďakovať pánovi doktorovi MUDr. Azimovi a celému jeho pracovnému kolektívu, za mimoriadne ľudský prístup k nám, pacientom.
Bola som ošetrená na tomto pracovisku 2x a som veľmi spokojná. Zatiaľ aj výsledok zákroku je efektívny a verím, že mi táto neinvazívna liečba pomôže vyhnúť sa náročnej operácii. Želám celému kolektívu veľa zdravia, síl, aby dokázali pomáhať tým, ktorí strácajú to najcennejšie-zdravie. Povzbudzujem ľudí, ktorí majú závažné zdravotné problémy s chrbticou, aby dokázali vstúpiť s dôverou na toto pracovisko v nádeji na zlepšenie svojho zdravia.
S úctou a vďačná pacientka Š.
 
 

Dobrý deň, 

bol som u Vás na ozónovej liečbe s plazmou pod CT. Bolesti krížov a pravej dolnej končatiny mi ustúpili.  Pracujem, fungujem. Doporučujem každému. Ďakujeme Vám . 
P.
 

Chcem sa podakovat panovi doktorovi a aj ost.pracovnikom za ustretovost a profesionalny pristup.Kazdemu odporucam vyskusat. 

I.
 

Dobry den,

chcem vas pozdravit a podakovat za  zlepsenie mojho zdr stavu. Bolesti v krizoch ustupili. Snazim sa o pohyb,ale s mierou zatazovat a tak sa tesim zo spanku bez bolesti aj cez den bolesti ustupili. Zelam si aby mi to vydrzalo co najdlhsie a vam zelam len same uspechy v osobnom aj pracovnom zivote. Zelam to Vam p Doktor a celemu Vasmu kolektivu. Bolo potesenim sa s Vami stretnut. Dakujem velmi pekne.
M.

 

Dobrý deň pán doktor 

Bol som u vás začiatkom februára 2017 s bolesťami v chrbte vyrážajúcimi do nohy a chcem sa vám poďakovať za podanú odbornú pomoc a profesionálny milý prístup. Vybavenie do jedného týždňa od objednávky je na Slovensku veľkou neznámou. Pre pacienta trpiaceho silnými bolesťami ste veľkou nádejou a pomocou. Nech sa Vám darí v ďaľšej práci ďakujem.
S pozdravom Š.
 
Začiatkom januára som u Vás absolvovala liečbu ozónom a kolagénom do oblasti krčnej chrbtice.  Môj stav sa výrazne zlepšil, pravá ruka ma nebolí a prsty na ruke mi netŕpnu.  Začala  som cvičiť McKenzie cvičenia  na krčnú chrbticu, ktoré mi ju dobre uvoľnia a cítim sa dobre. Chcem sa Vám a Vašim spolupracovníkom veľmi pekne poďakovať za Vašu prácu a ľudský prístup k pacientom. Prajem Vám všetko dobré  a veľa spokojných pacientov.
S pozdravom, M.
 
Viac článkov...
Oznam

Nájdete nás na adrese:

Nemocničná 1548/87
026 01 Dolný Kubín

Viď    MAPA

S pozdravom,

MUDr. Azim Ahmadzada

Objednávanie pacientov:

Napíšte nám svoje ťažkosti, záver MRI alebo CT vyšetrenia a my Vás objednáme na výkon pod CT.
 
Objednavka na vykon
Zmeniť jazyk stránky
Dutch  English  French  German  Italian  Polish  Slovak
 
 

Podporte nás na Facebooku