Príznaky osteoartrózy
  • bolesť v postihnutom kĺbe
  • bolesť na začiatku pohybu (štartovacia - ustúpi po rozhýbaní sa)
  • pokojové bolesti
  • nočné bolesti
  • ranná stuhnutosť (rýchlo ustúpi do 30 minút). Niekedy môže byť prítomný aj malý výpotok
  • strata pohyblivosti - pri pokročilej osteoartróze
  • nestabilita kĺba - pri pokročilej osteoartróze
  • zníženie funkcie a funkčná nedostatočnosť kĺba - pri pokročilej osteoartróze
Home Referencie

Referencie a výsledky liečby ozonoterapiou

Ozónoterapia je aplikácia medicínského ozónu do blízkosti platničky pod CT alebo  RTG. Je to ambulantný výkon, moderná metoda, ktorý urýchľuje návrat pacienta do bežného života, a v mnohých prípadoch ho zachráni pred operačným zákrokom.

Ozonoterapia je považovaná za efektívnu a bezpečnú terapiu. Vedie k odbúraniu bolesti a je pre ľudí výhodnejšia po finančnej stránke aj po zdravotnej stránke, ako klasická chirurgický operácia, vykonaná na operačnej sále. Prostredníctvom nej sa liečia bolestivé stavy chrbtice, chrbtové platničky alebo bolesti nervov.  Ľudia, ktorí sa oboznámia s touto formou liečby bližšie v teoretickej rovine, pristujú k praktickej liečbe, preto Vám ponúkame možnosť oboznámiť sa s ňou.

Prečítajte si niekoľko výsledkov našej práce:

Dobrý deň.

Som dva týždne po ozone cítim sa omnoho lepšie len ma trochu bolí pravý klb.

Ďakujem,  K.

 
Dobrý deň, 
bol som u Vás ošetrený 14.02.2018. Môj zdravotný stav sa zlepšuje, ale veľmi pomaly, bolesti sa zmenšili cca o 50%, Dúfam, že to bude ešte lepšie. Ďakujem p.doktorovi i celému kolektívu a prajem všetko dobré. 
S pozdravom  A.
 

Dobry den pan doktor,

Dna 25.01.2018 som absolvoval u vas zakrok ozonoterapia+kolagen+plazma. Facetova liecba ACP L3/4, L4/5 bilat.

 
Momentalne sa citim o dost lepsie ranne vstavanie takmer bez bolesit.Cez den pocitujem miernu bolest obcas.Celkovo by som povedal ze citim zlepsenie urcite o 80% ako pred zakrokom.
 
Dakujem.
F.
 
Pán doktor je úžasný človek. Po prvom stretnutí som iba nechápavo pozeral, neveril som, že niekto taký vôbec existuje. Choďte a presvedčte sa. Odporúčam, tak ako odporúčali mojej mame.
Č.

 

 

Dobrý večer,

musím priznať, že som bola VEĽMI milo prekvapená. Tak milý prístup som ešte nikdy nezažila.Obaja lekári pristupujú k pacientom,tak ľudsky, že aj keď som tam išla s veľkým strachom,po ich trpezlivom vysvetlení, a profesionálnim zaobchádzaní som ani neverila,keď mi s úsmevom na tvári, oznámil pán doktor, že už je hotovo.Držím palce, nech im toto vydrží, určite by bolo chorým ľahšie, s viacerými lekármi, zo srdcom na pravom mieste.

A.

 

Dobrý deň, prajem. 

 
Požiadali ste ma naposledy, aby som Vám dal vedieť ako sa vodí. Podstúpil som 2 zákroky a mám zúžený miechový kanál. Po prvom zákroku bolesť ustúpila na 70% a po druhom zákroku prišlo do dvoch týždňov k výraznému ústupu bolesti. Aktuálne som už práce schopný. Bolesť úplne nevymizla, avšak rehabilitačné cvičenia pomáhajú bolesť minimalizovať. 
 
S pozdravom
H.
 

Dobrý deň pán doktor,

absolvoval som u Vás ozonoterapiu L5/S1, facetovú liečbu ACP, aplikáciu ozónu. Po terapii cítim sa podstatne  lepšie. Pokračujem v pravidelnom cvičení SM systemu a teraz absolvujem aj v Hlohovci rehabilitáciu.  Chcem sa  veľmi pekne poďakovať za Váš vysoko profesionálny prístup a prajem veľa spokojných pacientov.
S pozdravom, P.
 
 

Dobrý deň,

žijem v Plzni a mal som problem z L3 vysunutu platničku o 5.5mm v Česku zomnou nič nerobil nik a pan doktor v Dolnom Kubíne ma dal do late. Len odporúčam iným, vážne.Pekný deň prajem.
 

Vážený pán Mudr. Azim Ahmadzada.

V septembri som navštívila Vašu ambulanciu so silnými bolesťami do ľdk a trpnutím celej nohy. LP/S1 masívna extrúzia disku mediálne s výrazným tlakom na ľdk. Už som bola zmierená s daľšou operáciou, pretože mi žiadna liečba nezaberala. Po objednaní u Vás "o týždeň" som obsolvovala ozonotorepaiu s podaním kolagénu a plazmy. Po zákroku mi bolesť ustúpila takmer okamžite a po 2 týždňoch necítim takmer žiadne bolesti ani tlaky. Chcela by som sa Vám pán Mudr.Azim Ahmadzada veľmi srdečne podakovať ako i celému Vášmu kolektívu, za to, že pomáhate zmierňovať bolesti a utrpenie ľudom, za Váš ľudský prístup a popriať Vám veľa zdravia, veľa pohody, radosti, v osobnom živote, veľa spokojných pacientov. Ak by sa mi zhoršil zdravotný stav, určite Vás budem ihned kontaktovať.

So srdečným pozdravom E., Považská Bystrica

 
Viac článkov...
Oznam

Nájdete nás na adrese:

Nemocničná 1548/87
026 01 Dolný Kubín

Viď    MAPA

S pozdravom,

MUDr. Azim Ahmadzada

Objednávanie pacientov:

Napíšte nám svoje ťažkosti, záver MRI alebo CT vyšetrenia a my Vás objednáme na výkon pod CT.
 
Objednavka na vykon
Zmeniť jazyk stránky
Dutch  English  French  German  Italian  Polish  Slovak
 
 

Podporte nás na Facebooku