Príznaky osteoartrózy
  • bolesť v postihnutom kĺbe
  • bolesť na začiatku pohybu (štartovacia - ustúpi po rozhýbaní sa)
  • pokojové bolesti
  • nočné bolesti
  • ranná stuhnutosť (rýchlo ustúpi do 30 minút). Niekedy môže byť prítomný aj malý výpotok
  • strata pohyblivosti - pri pokročilej osteoartróze
  • nestabilita kĺba - pri pokročilej osteoartróze
  • zníženie funkcie a funkčná nedostatočnosť kĺba - pri pokročilej osteoartróze
Home Liečba bolesti chrbta CT prístrojom Siemens SOMATOM Spirit

Ako jediný na Slovensku ponúkame pacientom najnovšiu a svetovo uznávanú liečbu bolesti chrbta ozónom, v kombinácii s vlastnou plazmou a prirodzeným kolagénom.

alt

V ambulancii chronickej bolesti v Dolnom Kubíne sme dňa 17.10.2014 otvorili nové CT pracovisko so špičkovým prístrojom Siemens SOMATOM Spirit.

alt

Naša ambulancia sa stala prvou a zároveň jedinou na Slovensku, ktorá ním disponuje. Vďaka nemu poskytneme pacientom vylepšenú komplexnú liečbu bolesti chrbta ozónom v kombinácii s vlastnou plazmou a prirodzeným kolagénom. 

 

V čom je tomograf Siemens SOMATOM Spirit lepší?

Vďaka Siemens SOMATOM Spirit bude možné presnejšie a rýchlejšie diagnostikovať protrúzie alebo hernie diskov, artrózu kĺbov, vrátane drobných párových (takzvaných facetových) kĺbov, ktorých poškodenie môže spôsobovať bolesti chrbta.

Je viacvrstvový.

V porovnaní s modelmi, ktoré získavajú snímku iba z jediného rezu, skracuje čakaciu dobu na liečbu a poskytuje lekárom vyššie rozlíšenie pre presnejšiu diagnostiku. „Pacienti už nebudú musieť čakať na liečbu dva až tri mesiace, ale iba dva až tri týždne. Okrem toho nový tomograf zlepší presnosť terapie a vďaka Siemens technológiám budú pacienti vystavení minimálnej možnej dávke radiačného žiarenia.

 

alt

Siemens SOMATOM Spirit obohatí naše zdavotnícke pracovisko

SOMATOM Spirit je šetrný nielen voči pacientom, ale zlepšuje tiež efektivitu zdravotníckeho pracoviska. „Tomograf poskytuje jeden z najlepších pomerov frekvencie vyšetrení pacientov a vyvolanej investície, ktoré sú dostupné na trhu. Je optimalizovaný tak, aby boli náklady na prípravu pracoviska, inštaláciu a prevádzku minimálne. Priestorovo nenáročnú inštaláciu je možné uskutočniť v priebehu jedného dňa.“ uviedol Vladimír Šolík, riaditeľ Siemens Healthcare na Slovensku.

 
Oznam

Nájdete nás na adrese:

Nemocničná 1548/87
026 01 Dolný Kubín

Viď    MAPA

S pozdravom,

MUDr. Azim Ahmadzada

Objednávanie pacientov:

Napíšte nám svoje ťažkosti, záver MRI alebo CT vyšetrenia a my Vás objednáme na výkon pod CT.
 
Objednavka na vykon
Zmeniť jazyk stránky
Dutch  English  French  German  Italian  Polish  Slovak
 
 

Podporte nás na Facebooku